COMMENT: Och se till så det är .meriq.se på slutet  [write] [read]
[start] [register] [results] [squads] [players] [contact]
 

PLAYERS


Below are all players currently registered for the tournament.

Sort players by: FIRST NAME  LAST NAME

Name/Club
Country
Start
 
 R  Ahlstrand, Erik
Team Mariestad BK
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)
 R  Aker, Christer
Trondheim BK
NOR Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 L  Andersson, Adam
Team Pergamon BC
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 L  Andersson, Anna
Spader Dam
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Andersson, Pontus
Team Clan BK
SWE Thursday 16 December 19.30 1000sek
Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Andersson, Rolf
Halmia BS
SWE Friday 17 December 09.00 1000sek
Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 L  Baad, Nicholas
BK Karma
SWE Sunday 12 December 16.00 Early Bird 800sek
Tuesday 14 December 19.30 Low Price 600sek
 
 (R)
 R  Berggren, William
Team Clan BK
SWE Thursday 16 December 19.30 1000sek
Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 L  Bolleby, Kim
Team Pergamon BC
SWE Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Brunn Ramstedt, Emil
BK Karma
SWE Sunday 12 December 12.30 Early Bird 800sek
Tuesday 14 December 19.30 Low Price 600sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Claar, Peter
BK Klossen
SWE Saturday 11 December 12.30 Early Bird 800sek
Saturday 11 December 16.00 Early Bird 800sek
 
 (R)
 R  Dahlgren, Oliver
Team Pergamon BC
SWE Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Edvall, Rasmus
IS Göta
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Eklund, Carl
IKW/Köping BK
SWE Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Engberg, Hanna
Team X-Calibur BK
SWE Friday 17 December 09.00 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Ersson, Elias
BK Karma
SWE Saturday 11 December 16.00 Early Bird 800sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)
 R  Falkhäll, Pontus
Team Pergamon BC
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 L  Gabrielsen, Ingar
Norway
NOR Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Hallberg, Jonathan
Team Clan BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Halttunen, Emma
Spader Dam
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Hassa, Mathilda
BK Karma
SWE Monday 13 December 19.30 Low Price 600sek
Tuesday 14 December 19.30 Low Price 600sek
 
 (R)
 R  Henriksson, Marcus
BK Kaskad
SWE Thursday 16 December 16.00 1000sek
Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Hermansson, Josefin
Team X-Calibur BK
SWE Friday 17 December 09.00 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 L  Hogdin, Tobias
Team Pergamon BC
SWE Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 L  Hultsten, Robin
BK Kaskad
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 R  Ilhammar, Robin
Team Clan BK
SWE Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Jacobsen, Åse
Trondheim BK
NOR Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 R  Jansson, Markus
BK Jösse
SWE Friday 17 December 09.00 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Johansson, Magnus
BK Bågen
SWE Saturday 11 December 12.30 Early Bird 800sek
Saturday 11 December 16.00 Early Bird 800sek
 
 (R)
 R  Johansson, Nora
Spader Dam
SWE Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Joki, Alex
Stureby BK
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Jonsson, Benjamin
Team Pergamon BC
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Krumlinde, Pär
BK Karma
SWE Saturday 11 December 12.30 Early Bird 800sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Lantz, Raymond
Halmia BS
SWE Friday 17 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)
 R  Larsen, Martin
Team Pergamon BC
SWE Thursday 16 December 16.00 1000sek
 
 R  Larsson, Alexander
Team Pergamon BC
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)
 R  Larsson, Andreas
Hammarby IF BF
SWE Tuesday 14 December 19.30 Low Price 600sek
 
 L  Lindbladh, Kevin
Team Clan BK
SWE Thursday 16 December 19.30 1000sek
Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Lindell, Matz
Täby BwK
SWE Thursday 16 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Linderoth, Josefine
Spader Dam
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Lindqvist, Jessika
Sandvikens AIK BK
SWE Saturday 11 December 16.00 Early Bird 800sek
 
 R  Lundin, Sara
BK Team Kungsbacka
SWE Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Molander, Alida
Team X-Calibur
SWE Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Molander, Loke
Team Clan BK
SWE Saturday 18 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Moreno, Brian
Trol
USA Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 R  Moulin, Elliot
Team Linköping BC
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Myhre, Camilla
BK Wåxnäsflickorna
SWE Saturday 11 December 16.00 Early Bird 800sek
Sunday 12 December 12.30 Early Bird 800sek
 
 (R)
 R  Möller, Felix
Täby BwK
SWE Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Noberg, Robin
Sundbybergs IK
SWE Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 R  Nordenson, Peter
Team Clan BK
SWE Saturday 11 December 09,00 Early Bird 800sek
Saturday 11 December 12.30 Early Bird 800sek
 
 (R)
 R  Persson, Mattias
Täby BwK
SWE Thursday 16 December 16.00 1000sek
Friday 17 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Persson, Robin
IS Göta
SWE Thursday 16 December 19.30 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Persson Planefors, Joline
Team X-Calibur
SWE Friday 17 December 09.00 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Pettersson, Dennis
Team Baltzar BC
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Res, Res 11
Meriq BK
SWE Thursday 16 December 16.00 1000sek
Friday 17 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation 1
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation 1
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation 2
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation 4
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation 5
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation 7
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation 8
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation 9
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation10
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Reservation, Reservation6
Meriq BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 09.00 1000sek
 
 (R)
 R  Stéen, Theo
Halmia BS
SWE Friday 17 December 19.30 1000sek
Saturday 18 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 R  Svahn, Daniel
BK Nobel
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)
 L  Svensson, Jesper
Team Pergamon BC
SWE Thursday 16 December 16.00 1000sek
 
 R  Svensson, Pär
Team Pergamon BC
SWE Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Svensson, William
BK Kaskad
SWE Thursday 16 December 19.30 1000sek
Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Tigerstrand, Alexander
Team Clan BK
SWE Friday 17 December 12.30 1000sek
Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Ulfhielm, Mathias
BK Virveln
SWE Tuesday 14 December 16.00 Low Price 600sek
Tuesday 14 December 19.30 Low Price 600sek
Friday 17 December 19.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Walstad Fosseide, Grethe
Trondheim BK
NOR Friday 17 December 16.00 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 R  Wetterberg, Mattias
Team Pergamon BC
SWE Thursday 16 December 19.30 1000sek
Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Wikström, Kjell
BK Karma
SWE Tuesday 14 December 19.30 Low Price 600sek
 
 R  Wilhelmsson, Filip
BK Kaskad
SWE Thursday 16 December 19.30 1000sek
Friday 17 December 12.30 1000sek
Saturday 18 December 16.00 1000sek
 
 (R)
 (R)
 R  Winhagen, Jonathan
BK Thule
SWE Saturday 11 December 16.00 Early Bird 800sek
Sunday 12 December 12.30 Early Bird 800sek
 
 (R)
 R  Östling, Peter
Getinge Bowling BK
SWE Friday 17 December 09.00 1000sek
Saturday 18 December 12.30 1000sek
 
 (R)

(R)  =  Re-Entry
 R   =  Right-handed
 L   =  Left-handed


   
 
 
 
 
 
 


Page render time: 62 ms